KLUBÍK Břeclav z.s.- Centrum pro rodinu

klubikbreclav@seznam.cz

Moderní látkové pleny Bamboolik-český výrobce

20.01.2015 16:00

Milí rodičové, srdečně Vás zveme na první přednášku v novém roce, tentokrát na téma látkové pleny.
Dozvíte se výhody používání látkových plen, jejich typy, nejčastější používané způsoby přebalování, částku kterou můžou díky látkovým plenám ušetřit, vliv používání látkových plen na životní prostředí a další důležité informace k přebalování a plenám celkově.

Na přednášce se také zmíní "Bezplenková komunikační metoda", nošení miminek v šátku, metody kontaktního rodičovství a výhody pro miminka i maminku.

Obdržíte drobný dárek a letáčky k přebalování. Na přednášce je také k dispozici velké množství látkových plen k ukázce a možnému vyzkoušení. A jako bonus se můžete těšit na slevový kód, na základě kterého si budete moct objednat látkové pleny Bamboolik se slevou a poštovným zdarma :)
Vstupné je 30 Kč. Tak přijďte, budeme se na Vás těšit :)

Přihlášení do mailu: klubikbreclav@seznam.cz